JSTE NOVÝ UŽIVATEL / ZÁKAZNÍK?

 

Co je Lokálno?

Lokálno.cz je webový portál, na němž Vám obchodnící z Vašeho okolí nabízejí své zboží a služby prostřednictvím akčních nabídek a dárkových poukazů.

 

K čemu je Lokálno dobré?

Lokálno Vám umožňuje využívat akčních nabídek a dárkových poukazů na zboží a služby nabízené obchodníky z Vašeho nejbližšího okolí. Akční nabídky jsou týdenní akce, při nichž obchodník nabízí vybrané zboží prostřednictvím omezeného množství akčních kupónů. Dárkové poukazy můžou mít formu jak poukazu na konkrétní částku tak poukazů na určitý typ zboží nebo služby.

 

Co k tomu potřebujete?

Stačí se na portálu zaregistrovat a najít si akční kupón nebo dárkový poukaz dle Vašeho gusta. Pak si jen kupón nebo poukaz stáhnete a předložíte jej v obchodě či provozovně, a to jak v tištěné tak v elektronické formě.

Když si navíc uložíte konkrétní podniky mezi své oblíbené, budou Vám chodit automatická upozornění na probíhající akce. 

 

Jak si najdu akci nebo dárkový poukaz?

Do vyhledávácího okna na hlavní straně portálu zadáte lokalitu, která Vás zajímá (např. T.G. Masaryka, Praha) nebo konkrétní podnik, který Vás zajímá (např. železářství Hřebíček), nebo typ podniku a lokalitu, v které podnik hledáte (např. čistírna, Praha 7). Systém Vám najde všechny akce, které vyhovují Vašemu zadání.

 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ
(celá registrace trvá několik vteřin)

Lokálno Vám umožňuje získávat zajímavé nabídky ve Vašich oblíbených obchodech.
Lokálno Vám umožňuje nakupovat dárkové poukazy v obchodech oblíbených Vašimi blízkými a přáteli, a to hned a bez čekání.
Lokálno podporuje místní obchod a dává Vám tedy možnost prohlubovat prosperitu Vašeho životního prostoru a sounáležitost s lidmi, kteří žijí a pracují v bezprostřední blízkosti.